­čĺ­čĺ░­čôł Jednorazov├ę investovanie | Moje fondy - Investujte s rozumom ­čžá
Po - Pi 8:00-18:00 0948 678 939 info@mojefondy.sk
Investujte rozumne. Sú to Vaše peniaze.
Moje fondyÔÇóInvesti─Źn├ę slu┼żbyÔÇóJednorazov├ę investovanie

Jednorazov├ę investovanie

Jednorazov├ę investovanie je vhodn├ę, ke─Ć disponujete v├Ą─Ź┼íou sumou pe┼łaz├ş. Peniaze s├║ investovan├ę hne─Ć na za─Źiatku. Po─Źiato─Źn├║ invest├şciu je mo┼żn├ę kedyko─żvek nepravidelne navy┼íova┼ą o ─Ćal┼íie vklady. Peniaze nie s├║ viazan├ę a je mo┼żn├ę kedyko─żvek ich vybra┼ą.

jednorazove investovanie

Jednorazov├ę investovanie sa niekedy tie┼ż naz├Żva nepravideln├ę. Sl├║┼żi najm├Ą ako ochrana pe┼łaz├ş pred infl├íciou a cie─żom je poskytn├║┼ą lep┼íie zhodnotenie ako pon├║kaj├║ banky na be┼żn├Żch ├║─Źtoch alebo term├şnovan├Żch vkladoch. V├Ą─Ź┼íou sumou pe┼łaz├ş v tomto pr├şpade m├┤┼że by┼ą u┼ż trojcifern├í suma, spravidla v┼íak ide o vklady do 10 tis├şc eur. Pri vy┼í┼í├şch vkladoch m├í investor k dispoz├şcii viac rie┼íen├ş, napr├şklad priv├ítne bankovn├şctvo.

Pre tento typ invest├şci├ş pou┼ż├şvame bezpe─Źnej┼íie formy investovania (medzin├írodn├Ż syntetick├Ż ukazovate─ż riz├şk a v├Żnosnosti SRRI - stupe┼ł 2, zo 7 miestnej stupnice, kde 7 predstavuje najrizikovej┼íie investovanie), pri ktor├Żch klient nie je vystaven├Ż vysok├ęmu kol├şsaniu hodnoty invest├şcie. Redukujeme tak riziko straty, ktor├í by mohla vznikn├║┼ą pri vlo┼żen├ş vy┼í┼íej sumy do agres├şvnych investi─Źn├Żch n├ístrojov.

Parametre investovania

  • minim├ílna po─Źiato─Źn├í invest├şcia - 300 eur
  • minim├ílna n├ísledn├í invest├şcia - 20 eur
  • vstupn├Ż poplatok - max. 3,00 %
  • v├Żstupn├Ż poplatok - 0,00 %
  • po┼żadovan├í v├Żkonnos┼ą - 3-4 % ro─Źne
  • rizikov├Ż profil SRRI (1-7) - 2
  • bez viazanosti

Jednorazov├ę investovanie pon├║kame v spolupr├íci s viacer├Żmi renomovan├Żmi spr├ívcovsk├Żmi spolo─Źnos┼ąami. Medzi najv├Żznamnej┼í├şch partnerov patr├ş najstar┼íia a najv├Ą─Ź┼íia spr├ívcovsk├í spolo─Źnos┼ą na Slovensku IAD Investments. Okrem historicky prv├ęho podielov├ęho fondu na Slovensku IAD pon├║ka investovanie do Prv├ęho realitn├ęho fondu, fondu nehnute─żnost├ş. Va┼ía invest├şcia tak m├┤┼że smerova┼ą do re├ílnych nehnute─żnost├ş.

V oblasti jednorazov├ęho nepravideln├ęho investovania spolupracujeme aj s nadn├írodn├Żmi gigantmi ako Franklin Templeton alebo BNP Paribas. V pr├şpade z├íujmu o investovanie sa n├ím ozvite. Radi V├ím pom├┤┼żeme.

Zavolajte n├ím na ─Ź├şslo 0948 678 939 alebo zanechajte kontakt a my sa V├ím ozveme.


Garan─Źn├Ż fond invest├şci├ş

Finan─Źn├ę produkty s├║ sprostredkovan├ę v spr├ívcovskych spolo─Źnostiach zapojen├Żch do ochrany klienta pri investovan├ş na pe┼ła┼żnom a kapit├ílovom trhu SR prostredn├şctvom Garan─Źn├ęho fondu invest├şci├ş v zmysle z├íkona o cenn├Żch papieroch a investi─Źn├Żch slu┼żb├ích ─Ź. 566/2001 Z.z..

Investi─Źn├ę slu┼żby

Potrebujete poradi┼ą?

Ak ide o peniaze, m├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą. N├í┼í t├şm odborn├şkov zabezpe─Ź├ş vyrie┼íenie Va┼íej po┼żiadavky v ─Źo najkrat┼íom ─Źase.

0948 678 939
info@mojefondy.sk

Vikt├│ria Pa─żuchov├í, foto

Vikt├│ria Pa─żuchov├í, NBS 243058
odborná garantka