­čĺ­čĺ░­čôł Priv├ítne bankovn├şctvo | Moje fondy - Investujte s rozumom ­čžá
Po - Pi 8:00-18:00 0948 678 939 info@mojefondy.sk
Investujte rozumne. Sú to Vaše peniaze.
Moje fondyÔÇóInvesti─Źn├ę slu┼żbyÔÇóPriv├ítne bankovn├şctvo

Priv├ítne bankovn├şctvo

Priv├ítne bankovn├şctvo je nad┼ítandardnou slu┼żbou individu├ílnej spr├ívy finan─Źn├ęho majetku, ktor├║ zabezpe─Źujeme u┼ż aj pre men┼í├şch investorov. O zveren├ę financie sa staraj├║ sk├║sen├ş portf├│liomana┼ż├ęri. Klientom je ka┼żd├Ż kvart├íl predkladan├í spr├íva o riaden├ş portf├│lia.

privatne bankovnictvo

Priv├ítne bankovn├şctvo predstavuje vrchol investi─Źn├Żch slu┼żieb. Be┼żne sa klienti s touto slu┼żbou nestret├ívaj├║, preto┼że v komer─Źn├Żch bank├ích je dostupn├í len pre ve─żk├Żch investorov. U n├ís je ponuka individu├ílnej spr├ívy majetku otvoren├í pre klientov s minim├ílnou invest├şciou od 30 000 eur.

Klienti s vo─żn├Żmi finan─Źn├Żmi prostriedkami sa m├┤┼żu rozhodn├║┼ą pre vyu┼żitie slu┼żby najm├Ą vtedy, ke─Ć ich zauj├şma ochrana majetku pred infl├íciou, zhodocovanie ├║spor alebo ├║spora ─Źasu a starost├ş, ktor├ę vznikaj├║ napr├şklad pri k├║pe investi─Źn├Żch nehnute─żnost├ş. Finan─Źn├ę prostriedky s├║ zveren├ę do starostlivosti profesion├ílov, ktor├ş sa o majetok staraj├║ za V├ís.

Parametre investovania

  • minim├ílna invest├şcia - 30 000 eur
  • vstupn├Ż poplatok - 0,00 %
  • v├Żstupn├Ż poplatok - 0,00 %
  • po┼żadovan├í v├Żkonnos┼ą - 5-8 % p.a.
  • online pr├şstup + kvart├ílny report o stave portf├│lia
  • priv├ítny bank├ír na telef├│ne

Samozrejmos┼ąou je transparentnos┼ą slu┼żieb a podrobn├ę informovanie investora o tom, ─Źo sa s jeho peniazmi deje. Klienti dost├ívaj├║ pravideln├Ż kvart├ílny report o dian├ş v ich investi─Źnom portf├│liu. Okrem fondov sa investuje do ┼ít├ítnych a korpor├ítnych dlhopisov, investi─Źn├Żch certifik├ítov, zmeniek a ─Ćal┼í├şch n├ístrojov.

Na nasleduj├║cich dvoch obr├ízkoch m├┤┼żete nahliadnu┼ą do majetkov├ęho a pe┼ła┼żn├ęho v├Żpisu z re├ílneho ├║─Źtu.

v├Żpis z majetkov├ęho ├║─Źtu v├Żpis z pe┼ła┼żn├ęho ├║─Źtu

Priv├ítne bankov├ę slu┼żby patria k najd├┤le┼żitej┼í├şm slu┼żb├ím, ktor├ę poskytujeme. Kladieme obrovsk├Ż d├┤raz na to, aby sa ka┼żd├Ż klient vyu┼ż├şvaj├║ci private banking c├ştil ÔÇ×ako v bavlnkeÔÇť. Slu┼żbu pre V├ís dohadujeme len s najlep┼í├şmi spr├ívcovsk├Żmi spolo─Źnos┼ąami na Slovensku.

Pre─Ź├ştajte si viac o priv├ítnom bankovn├şctve v ─Źl├ínku garanta Petra Macinsk├ęho.

Zavolajte n├ím na ─Ź├şslo 0948 678 939 alebo zanechajte kontakt a my sa V├ím ozveme.


Garan─Źn├Ż fond invest├şci├ş

Finan─Źn├ę produkty s├║ sprostredkovan├ę v spr├ívcovskych spolo─Źnostiach zapojen├Żch do ochrany klienta pri investovan├ş na pe┼ła┼żnom a kapit├ílovom trhu SR prostredn├şctvom Garan─Źn├ęho fondu invest├şci├ş v zmysle z├íkona o cenn├Żch papieroch a investi─Źn├Żch slu┼żb├ích ─Ź. 566/2001 Z.z..

Investi─Źn├ę slu┼żby

Potrebujete poradi┼ą?

Ak ide o peniaze, m├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą. N├í┼í t├şm odborn├şkov zabezpe─Ź├ş vyrie┼íenie Va┼íej po┼żiadavky v ─Źo najkrat┼íom ─Źase.

0948 678 939
info@mojefondy.sk

Peter Macinsk├Ż, foto

Peter Macinsk├Ż, NBS 218480
odborn├Ż garant